Oprogramowanie LOGO! Soft Comfort V8 Siemens 6ED1058-0BA08-0YA1

  • Producent: Siemens
  • Kod Produktu: 6ED1058-0BA08-0YA1
Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym.
Produkt na zapytanie
+

LOGO! Soft Comfort 6ED1058-0BA08-0YA1

Oprogramowanie LOGO! Soft Comfort V8 firmy Siemens. Oprogramowanie posiada bardzo łatwą obsługę w trybie pojedynczym i nową prostą konfigurację w trybie sieciowym. Możliwość intuicyjnego tworzenia programu i konfiguracji wielu funkcji. Szybkie i łatwe połączenie kliknięciem myszki. 3 programy mogą być wyświetlane side-by-side. Łatwe przenoszenie z poprzednich wersji programu. Oprogramowanie dedykowane dla sterowników PLC Siemens serii LOGO!8.

Oferowane oprogramowanie Siemens LOGO! Soft Comfort V8 jest wyjątkowo proste i szybkie w konfiguracji. Pomimo nowoczesnego charakteru, producent nawiązuje do poprzednich wersji umożliwiając użytkownikom przeprowadzanie symulacji projektów wraz z ich dokumentacją. Prostota programowania to efekt zastosowania systemu „drag & drop”. W standardzie, użytkownik ma do dyspozycji aż do 43 bloków funkcyjnych. Dzięki temu, oprogramowanie Siemens LOGO! Soft Comfort V8 daje gwarancję wysokiej elastyczności działania. Jeśli dodamy do tego przyjazny interfejs, uzyskamy oprogramowanie zapewniające wydajną i w pełni satyfakcjonującą pracę.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom poprzednich wersji aplikacji, oprogramowanie Siemens LOGO! Soft Comfort V8 zostało stworzone z myślą o łatwej i bezproblemowej migracji wcześniej wykorzystywanych konfiguracji. Program pozwala na automatyczne ustanawianie komunikacji i wyświetlania w widoku sieci.

Numer zamówieniowy: 6ED1058-0BA08-0YA1

Typ modułu
Rodzaj modułu Oprogramowanie
Ogólne
Kompatybilność WINXP, WIN7, WIN8 ALL VERISONS, 32/64 BIT MAC OSX 10.6 .. 10.9 LINUX SUSE 11.3, SP3, K 3.0.76

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby obejrzeć
Tagi:

oprogramowanie LOGO! 8 6ED1058-0BA08-0YA1, tanie oprogramowanie LOGO! 8, oprogramowanie SIEMENS

Produkty Powiązane

zamknij
Jedno konto - wiele możliwości
Kliknij, aby przeglądać produkty.
Twoja sesja nie wygaśnie. Po przełączeniu sklepu nadal będziesz zalogowany.