Sterowniki PLC LOVATO

Sterowniki PLC LOVATO

Sterowniki PLC LOVATO Electric

Sterowniki PLC Lovato dedykowane do sterowania oraz nadzoru systemów automatyki. Przekaźniki programowalne sprawdzają się zarówno w aplikacjach przemysłowych, jak i budynkowych.

Charakterystyka sterowników LOVATO

Sterowniki LOVATO charakteryzują się kompaktową obudową przystosowaną do montażu na szynie DIN. Jednostki główne posiadają wbudowany wyświetlacz oraz klawiaturę. LOVATO oferuje sterowniki o zasilaniu 24V DC, oraz 230 V AC. Jednostki główne można rozbudować do 44 punktów wejść/wyjść cyfrowych. W ofercie znajdują się moduły wejść/wyjść cyfrowych, moduły komunikacyjne. Ponadto LOVATO oferuje szereg dedykowanych akcesoriów takich jak: przewodu komunikacyjne, moduły pamięci, dedykowane zasilacze. 


Programowanie mikro sterowników LOVATO

Konfiguracja programowalnych PLC jest przeprowadzana z poziomu klawiatury lub komputera PC. Służy do tego oprogramowanie LRX SW. Producent sterowników umożliwił ich programowanie w dwóch językach: FBD oraz LADDER. Dodatkowym atutem jest możliwość wykonania symulacji w trybie off-line.


Zastosowanie sterowników PLC LOVAT

Sterowniki dzięki posiadaniu wielu funkcji znalazły zastosowanie niemal w każdej branży przemysłu. Przekaźniki KINCO z powodzeniem wykorzystywane są w aplikacjach mieszkaniowych. Przykładem zastosowań PLC LOVATO w przemyśle są: pakowaczki, transportery czy sortowaczki. Urządzenia te wykorzystywane są również do sterowania oświetleniem, drzwiami czy bramami.

Więcej

Wybierz podkategorię

zamknij
Jedno konto - wiele możliwości
Kliknij, aby przeglądać produkty.
Twoja sesja nie wygaśnie. Po przełączeniu sklepu nadal będziesz zalogowany.