Sterowniki PLC Pilz

Sterowniki PLC Pilz

Programowalne sterowniki PLC PILZ

Sterowniki PLC Pilz łączą w sobie system sterowania z systemem bezpieczeństwa. Modułowe sterowniki Pilz pozwalają w prosty sposób dostosować się do potrzeb danego systemu. Urządzenia te z powodzenie sprawdzają się zarówno w prostych, jak i zaawansowanych technologicznie układach sterowania.Charakterystyka sterowników PLC Pilz

PLC Pilz pozwala na jednoczesne realizowanie funkcji sterowania oraz bezpieczeństwa. Urządzenia te sprawdzają się zarówno w instalacjach automatycznych, jak i sieciach rozporoszonych. Komunikacja w PLC Pilz odbywa się za pomocą Ethernet z wykorzystaniem protokołu SafetyNET p.


Konfiguracja sterowników PLC Pilz

Programowanie sterowników PILZ odbywa się za pomocą przyjaznego narzędzia. System sterowników PSS 4000 konfigurowany jest za pomocą platformy programowej PAS4000. Służy ona do programowania sterowników PSSuniversal oraz PSSuniversal multi. System zdecentralizowanych wejść/wyjść konfigurowany jest natomiast przy pomocy PSSu Tools. Systemy sterownia z rodziny PSS 3000 programowane są natomiast przy pomocy narzędzia jakim jest PSS WIN-PRO.


Zastosowanie sterowników PLC PILZ

Sterowniki PLC Pilz znalazły szerokie zastosowanie w wielu aplikacjach sterujących. Przykładem zastosowania jest branża kolejnictwa, układy sterowania wind czy ruchomych schodów. Z powodzeniem wykorzystywane są w automatyce budynkowej, budynkach użyteczności publicznej, typy szkoły, centra handlowe czy centra rozrywki. Również w przemyśle lotniczym oraz samochodowym znalazły zastosowanie. Również w przemyśle spożywczym oraz farmaceutycznym PLC PIlz są wykorzystywane. Kolejnym przykładem zastosowania tych urządzeń jest branża papiernicza, tworzyw sztucznych. Sterowniki PLC Pilz stosowane są również w robotyce.

Brak produktów w tej kategorii.