Sterowniki PLC VIGOR

Sterowniki PLC VIGOR

PLC Vigor

Sterowniki PLC VIGOR dedykowane do zastosowań przemysłowych. W ofercie sterowniki PLC na 24 V DC oraz 230 V AC. Firma VIGOR oferuje sterowniki PLC z zabudowanym wyświetlaczem LED jak i bez wyświetlacza. Jednostki główne mają możliwość rozbudowy o dodatkowe moduły rozszerzeń oraz karty pamięci.


Charakterystyka sterowników PLC VIGOR

Sterowniki PLC marki VIGOR dostępne są w kilku seriach różniących się miedzy sobą parametrami technicznymi. W zależności od modelu dostępne są jednostki z zabudowanym wyświetlaczem lub bez wyświetlacza. W ofercie dostępne są sterowniki PLC z zabudowanymi szybkimi wejściami licznikowymi czy wejściami enkoderowymi.

Sterowniki PLC VIGOR VH dostępne są w wersji 10-; 14-; 20-; 24-; 28-; 32-; 40- oraz 60-punktowej. Dodatkowo ze względu na rodzaj napięcia zasilającego można je podzielić na jednostki zasilane napięciem 24 VDC oraz CPU na 230 VAC. Dostępna jest również jednostka główna z zabudowanymi wejściami oraz wyjściami analogowymi.


Sterowniki PLV VB VIGOR występują w wersji na 24 VDC oraz na 230 VAC. Zarówno jednostki główne VB2 jak i VB2 dostępne są w kilku konfiguracjach od 14 do 32 punktów I/O. W zależności od modelu dostępne są wyjścia przekaźnikowe, tranzystorowe PNP i tranzystorowe NPN. 


Więcej

Wybierz podkategorię

zamknij
Jedno konto - wiele możliwości
Kliknij, aby przeglądać produkty.
Twoja sesja nie wygaśnie. Po przełączeniu sklepu nadal będziesz zalogowany.