Sterowniki PLC S7-400 Siemens

Sterowniki PLC S7-400 Siemens

PLC Siemens S7-400 

Sterowniki PLC S7-400 Siemens przeznaczone do zaawansowanych aplikacji przemysłowych. Urządzenia te cechują się wysoką wydajnością. Wpierają różne języki programowania. PLC S7-400 z powodzeniem wykorzystywane są między innymi w przemyśle spożywczym, chemicznym, przetwórstwie tworzyw sztucznych czy farmaceutycznym.Charakterystyka PLC S7-400 

Sterowniki PLC Siemens S7-400 cechują się wysoką wydajnością oraz szybkimi czasami cyklu. Sprawdza się to przede wszystkim w złożonych systemach sterowania czy regulacji. Możliwość rozbudowy o różne moduły daje możliwość dostosowania sytemu niemal do każdej aplikacji. Siemens wyposażył PLC S7-400 w szeroką gamę portów komunikacyjnych. Przyczynia się to do uzyskania łatwego połączenia z panelami HMI czy innymi urządzeniami w danym systemie. Zaawansowane funkcje diagnostyczne wpływają na przyspieszenie procesu diagnostyki, analizy oraz rozwiązywania problemów.


Programowanie sterowników PLC S7-400

Konfiguracja PLC S7-400 odbywa się przy pomocy oprogramowania SIMATIC STEP 7. Konfiguracja może odbywać w różnych językach programowania. Siemens pozwala na tworzenie programów w takich językach jak: LAD, STL, FBD, SCL, SFC. Oprogramowanie SIMATIC STEP 7 pozwala na konfigurację sterowników PLC, tworzenie programów czy wprowadzanie zmian. 


Brak produktów w tej kategorii.