System rozproszonych wejść/wyjść ET200iSP Siemens

System rozproszonych wejść/wyjść ET200iSP Siemens

ET 200iSP Siemens

Sterowniki Siemens ET200iSP tworzą modułowy system rozproszonych wejść/wyjść. Urządzenie te cechują się podwyższonym stopniem ochrony wynoszącym IP30. PLC ET 200iSP współpracują z systemami Siemens SIMATIC PCS 7 i PCS neo. Dodatkowo jest możliwość integracji z SIMATIC S5 za pomocą odpowiednich plików.Charakterystyka sterowników ET200iSP Siemens

Sterowniki ET 200 iSP charakteryzują się modułową budową. Dostępna jest komunikacja Profinet oraz Profibus. Seria te cechuje się stopniem ochrony wynoszącym IP30. Sterowniki mogą pracować w zakresie temperatur od -20 do +70 stopni Celsjusza w przypadku montażu w pozycji horyzontalnej. Ponadto mogą one pracować w strefach ATEX 1, 21, 2 i 22. W ofercie dostępne są modły interfejsu, moduły binarne, rozszerzenia analogowe, moduły komunikacyjne, moduły zasilające czy moduły rezerwowe. Dodatkowo Siemens posiada w portfolio układy bezpieczeństwa ET200iSP Fail-Safe. 
Zastosowanie ET200iSP Siemens

Sterowniki ET200iSP znalazły zastosowanie wielu gałęziach przemysłu. Z powodzeniem wykorzystywane są w przemyśle petrochemicznym, farmaceutycznym czy górniczym. Z powodzeniem stosowane są również w przemyśle tworzyw sztucznych czy przy odnawialnych źródłach energii. 


Wybierz podkategorię