Sterowniki PLC Modicon M251 Schneider Electric

Sterowniki PLC Modicon M251 Schneider Electric

Sterownik Programowalny Modicon M251 Schneider

Sterowniki PLC Modicon M251 Schneider Electric dedykowany do układów rozproszonych jak i struktur modularnych. W ofercie znajdują się jednostki z protokołem CANopen oraz Modbuc TCP. PLC M251 dzięki rozbudowanej komunikacji w prosty sposób można połączyć z systemami SCADA, ERP lub MES.


Charakterystyka sterowników PLC M251

Kompaktowe sterowniki Modicon M251 można rozbudować od 14 modułów rozszerzeń. Urządzenia te dzięki możliwości przesyłania danych przy pomocy karty SD, wbudowanemu serwerowi WWW czy FTP są bardzo wydajne. Pozwala to na szybkie pobranie programu czy aktualizację oprogramowania. Producent wyposażył jednostki w port USB, port szeregowy oraz Ethernet. Dodatkowo jednostkę główną można rozbudować do 3  modułów komunikacyjnych.


Programowanie sterowników PLC Modicon M251

Konfiguracja PLC MachineStruXure odbywa się przy pomocy narzędzia SoMachine. Oprogramowanie to pozwala również na sterowanie serwonapędami oraz konfigurację HMI. Producent zadbał o bogate biblioteki dzięki czemu tworzenie programu jest proste oraz szybkie. Kolejnym ukłonem w stronę użytkowników jest przyjazny układ ekranu. Transfer projektu na urządzenia odbywa się przy pomocy jednego kliknięcia.


Zastosowanie PLC Modicon M251

Logiczne sterowniki M251 Schneider dedykowane są do kompaktowych maszyn. Urządzenia te sprawdzają się w maszynach posiadających funkcję sterowania pozycją oraz prędkością. Dzięki szerokim możliwością komunikacyjnym sprawdzają się w wielu gałęziach przemysłu.

Wybierz podkategorię

Sterownik programowalny M251 TM251MESC Schneider Sterownik PLC Modicon M251 TM251MESC marki Sch..
Produkt na zapytanie
+
Sterownik programowalny M251 TM251MESE Schneider Sterownik PLC Modicon M251 TM25..
Produkt na zapytanie
+
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)